Камінь-Каширська міська громада

Волинська область, Камінь-Каширський район

Міжнародна співпраця

Камінь-Каширська міська рада здійснює міжнародне співробітництво з містом    Мендзижець     Підляський    Республіки    Польща  відповідно до укладеної 12 грудня 2008 року Угоди про встановлення поріднених зв’язків  між м.Камінь-Каширський та м.Мендзижець Підляський (Республіка Польща) про економічну, науково-технічну і культурно-гуманітарну співпрацю.

Камінь-Каширська міська рада на сесії 16 липня 2021 року затвердила Програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки з метою встановлення  економічних, інвестиційних, соціальних, освітніх, екологічних, культурних та інших відносин з регіонами іноземних країн.

В 2021 році в рамках впровадження 4 фази з покращення надання адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» за кошти міжнародної технічної допомоги придбано меблі та комп’ютерну техніку на суму 1,0 млн. грн. для  ЦНАПу, а за внесок Камінь-Каширської міської ради, обласної державної адміністрації (3,6 млн.грн.) проведено будівельні роботи по реконструкції приміщення ЦНАПу  в місті Камінь-Каширський.

В рамках спільного проєкту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III,IV" проведено енергозберігаюче вуличне освітлення в с. Черче, реконструкцію фельдшерсько-акушерських пунктів в селах Нові-Червища, Качин, енергозберігаючі заходи (заміна котла, вікон) в загальноосвітніх школах сіл Бузаки, Хотешів на загальну суму 1,8 млн. грн.