Подайте своє звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через інтернет

Дата: 27.11.2019 23:59

З метою підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану та якості обслуговування громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, Міністерством юстиції України запроваджено пілотні проекти, які дають можливість оптимізувати процес надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та створити сприятливі умови для їх отримання громадянами.

І одним з таких проектів є пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, про який ми хочемо нагадати вам!

Скориставшись можливостями веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», Ви маєте можливість заощадити свій вільний час та вирішити питання, пов’язані з діяльністю відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

На веб-порталі кожен може подати до Камінь-Каширського районного відділу ДРАЦС  наступні заяви:

• про державну реєстрацію шлюбу;
  • про державну реєстрацію розірвання шлюбу на підставі рішення суду;
  • про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей;
  • про розірвання шлюбу відповідно до статті 107 Сімейного кодексу України;
  • про зміну імені;
  • про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану;
  • про надання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;
  • про внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання.

Спочатку необхідно пройти первину реєстрацію: для входу в особистий кабінет на електрону адресу користувача веб-порталу надійде пароль. Наступник крок це подача заяви. Заяви повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаними під час її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Строк державної реєстрації актів цивільного стану, розгляду заяв про внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання відраховується від дати надходження заяви фізичної особи з накладенням електронного цифрового підпису або дати її підписання особою у відділі державної реєстрації актів цивільного стану.

Завдяки веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», кожен охочий може подати до відділу заяви, це просто і доступно. Веб-портал доступний для користувачів мережі Інтернет та надає гарну можливість вирішити питання, пов’язані з діяльністю відділів державної реєстрації актів цивільного стану, заощадивши свій вільний час.