Головне управління Держгеокадастру у Волинській області та Рада ветеранів України підписали Меморандум про співпрацю.

Дата: 28.11.2019 00:02

Документ уклали з метою співпраці і для забезпечення прозорості процесів надання земельних ділянок учасникам бойових дій та членам сімей загиблих. Також сторони налаштовані на конструктивну співпрацю аби максимально нівелювати конфліктні ситуації та зменшити соціальну напругу поміж учасниками бойових дій у питанні забезпечення їх земельними ділянками.

Так, вже сформований перелік земельних ділянок, які можуть бути надані учасникам АТО та ООС. Ознайомитися з ним можна у Головному управлінні Держгеокадастру в області, міськрайонних та міжрайонних управління та районних та міських відділах Держгеокадастру Волинської області.