Телеканал "Аверс" запрошує талановитих людей до участі в телепроекті "Співай за мрію 50+"

Дата: 06.09.2019 13:43

Телеканал "Аверс запрошує взяти участь у телепроекті "Співай за мрію 50+"

Умови участі:

1. Загальні положення

1. Організаторами пісенного телепроекту є ДП «Телерадіокомпанія «Аверс» та Фонд Ігоря Палиці «Тільки Разом».
  2. Телепроект проводиться за адресою: 43020, Волинська область, м.Луцьк, вул.. Електроапаратна, 3. Тел./факс (0332) 28-00-72, (050) 438-03-12, e-mail: aversmriya@ukr.net.

2. Мета та завдання Проекту

1. Проект проводиться з метою виявлення і підтримки творчо обдарованих людей віком 50+, демонстрації та популяризації українських пісень та національної культури.
  2. Основними завданнями Проекту є: створення умов для  представлення творчих здібностей шляхом демонстрації виступів, участі в телевізійних проектах  телеканалу «Аверс».

3. Порядок та умови Проекту

1. До участі у Проекті  запрошуються  усі бажаючі віком 50+.
  2. Участь  у Проекті  є безкоштовною. Конкурсного внеску – немає!
  3. Заявки на участь у Проекті приймаються з 1 серпня 2019 року  по  1 грудня  2019 року за адресою: м.Луцьк, вул.. Електроапаратна,3а, на електронну адресу: aversmriya@ukr.net, або факсом за тел. (0332) 28-00-72.
  4. Загальні вимоги:
  • участь у Проекті можуть взяти солісти;
  • мова пісень – українська;
  • учасник виконує одну пісню;
  • тривалість твору не більше 5хв.
  1. Фонограми – авторські, оригінальні, використання матеріалів інших виконавців без офіційної згоди авторів не допускається.

4. Терміни проведення та нагородження переможців

1. Проект проводиться з 1 серпня 2019  року по 31 грудня 2019року.
  2. Участь у Проекті передбачає зйомки у телевізійних програмах телеканалу «Аверс», запис виступів у студії та голосування на сторінці конкурсу «Співай за мрію50+!» у Facebook.
  3. Відео з виступом кожного учасника буде розміщене на сторінці Проекту у Facebook. Кількістю голосів вважається кількість лайків під кожним виступом на сторінці   «Співай за мрію50+!» у Facebook.
  4. Голосування триватиме до 9.00 год. 31 грудня  2019 року. У прямому ефірі програми «Добрий ранок» буде оголошено переможця, який отримає найбільше голосів (лайків) під виступом на сторінці   «Співай за мрію 50+!» у Facebook.
  5. Переможець   нагороджується путівкою на відпочинок у  «Буковель».

5. Авторські права та право на захист персональних даних

1. Подання творів на Проект автоматично означає згоду з  правилами проекту і дозвіл розміщувати їх в електронних ЗМІ.
  2. Надсилаючи заявку та персональні дані учасники Проекту, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», надають згоду на збір та обробку особистих персональних даних у картотеках та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи бази персональних даних проекту.
  3.    Усі аудіовізуальні твори, які створені у результаті проведення проекту, є власністю ДП     «ТРК «Аверс» у відповідності до чинного законодавства України.

Анкета учасника конкурсу

«Співай за мрію 50+»

П.І.Б учасника

Дата народження