Камінь-Каширський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» серед кращих в області

Дата: 27.12.2019 10:43

20 грудня у Луцьку  відбулася церемонія нагородження обласного спортивного свята
"Спортивне сузір'я - 2019
Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Волинським регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» нагородили найкращих у сфері фізичної культури та масового спорту, які у цьому році доклали немало зусиль для того щоб, якнайбільше залучити до занять фізичною культурою і масовим спортом населення нашої області від дошкільнят до людей поважного віку за місцем проживання та в місцях масового відпочинку, а також найкращих спортсменів та тренерів Волинського регіонального центу з фізичної культури та спорту з інвалідністю «Інваспорт».

Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» вже вкотре відзначається в когорті найкращих та найпрофесійніши колективів у сфері фізичної культури й масового спорту Волині.
Цьогоріч в рамках "Спортивного сузір'я - 2?019" Камінь - Каширщина була відзначена в наступних номінаціях:

ІІ місце – Камінь-Каширський р-н - у Всеукраїнському місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота» по облаштуванню спортивних майданчиків за місцем проживання та відпочинку населення;

ІІІ місце – Камінь-Каширський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» - в обласному огляд-конкурсі місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення області ;

Петра Мельника – керівника кафедри фізичного виховання Камінь-Каширського ВПУ - "За активну участь у проведенні фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів, пропаганду здорового способу життя, особистий внесок у розвиток руху «Спорт для всіх» та реалізацію державної політики у сфері фізичної культури та спорту";

Андрію Телепею - трьохразовому призеру Чемпіонату України з Дзю-До серед спортсменів з вадами зору було вручено Залікову книжку спортсмена з присвоєнням звання "Кандидат в майстри спорту України".

У всіх номінаціях були вручені Кубки та грамоти відповідних гатунків від
Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» .