МЦФЗН "Спорт для всіх" організував Фестиваль з швидких шашок серед чоловіків та жінок

Дата: 28.01.2020 15:03

26 січня 2020 року, поруч з іншими спортивно-масовими заходами, в місті відбувся відкритий Фестиваль Каменя-Каширського з швидких шашок присвячений Дню Соборності України.
В змаганнях взяли участь шістнадцять інтелектуалів міста Каменя-Каширського та району.

Найсильнішими серед чоловіків виявились:
І місце - Митчик Василь (с.Осівці);
ІІ місце - Савосюк Микола (с.Хотешів);
ІІІ місце - Балик Василь(с.Полиці).
Серед жінок лаври переможця здобули:
І місце - Лілія Панасюк (м.К-Каширський);
ІІ місце - Валентина Здробилко (с.Личини):
ІІІ місце - Тамара Кубара (с.Залісся)
Фестиваль був організований та проведений Камінь-Каширським міським центром фізичного здоров"я населення "Спорт для всіх".
Переможці Фестивалю в номінаціях були нагороджені особистими грамотами та статуетками відповідних ступенів.
Серед учасників, що не посіли призових місць, були визначені кращі гравці Фестивалю, котрі були відзначені грамотами та спортивними медалями від Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров"я населення "Спорт для всіх".
Організатори Фестивалю висловлюють подяку керівництву та кафедрі фізвиховання Камінь-Каширського ВПУ за спияння в організації та проведенні спортивного Фестивалю.