"Спорт для всіх" запрошує до участі в обласному Фестивалі

Дата: 25.02.2020 10:43

29 лютого 2020 року в місті Луцьку у СРК «Адреналін СІТІ» (вул. Карбишева, 1) відбудеться ІІ обласний Фестиваль «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя» серед працівників місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад
Прибуття команд – до 11:00 год.

Початок змагань – о 12:00 год.
Головною метою Фестивалю є формування умов до оздоровчої рухової активності та здорового способу життя, покращення здоров’я працівників місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад, а також зміцнення дружніх відносин між працівниками місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад, сприяння їх розвитку.
До участі в Фестивалі запрошуються працівники місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад. Змагання Фестивалю проводяться з таких видів: дартс, шахи, шашки, настільний теніс, боулінг (серед чоловіків та жінок) та більярд (серед чоловіків).
Повідомлення про участь у Фестивалі та попередню заявку надсилати до 20 лютого 2020 року на електронну адресу Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: vol-sport@ukr.net
Контактні телефони оргкомітету: (0332) 78-03-75, 0673345364.