Увага! Відбудуться громадські слухання генерального плану міста Каменя-Каширського, сіл Підцир'я та Олексіївки

Дата: 05.06.2020 09:58

Камінь-Каширська міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації: генеральні плани міста Камінь-Каширський та сіл Підцир`я, Олексіївка Волинської області, «Історико-архітектурний опорний план міста Камінь-Каширський Волинської області» та «План зонування території міста Камінь-Каширський».

Генеральні плани міста Камінь-Каширський та сіл Підцир`я, Олексіївка розроблено на виконання рішення міської ради, згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів,  а також з метою оптимальної функціональної організації території населеного пункту.

Основні техніко-економічні показники:

існуюча площа, га

проектна площа, га

Камінь-Каширський

1463

1475

Підцир`я

271

278

Олексіївка

545

556

Збільшення площ населених пунктів відбудеться за рахунок земель Камінь-Каширської міської ради.

Прогнозна чисельність населення на строк реалізації генерального плану 2041 рік згідно демографічного прогнозу наданого Інститутом демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України:

існуюча к-сть населення, тис. осіб

проектна к-сть населення, тис. осіб

Камінь-Каширський

Підцир`я

Олексіївка

Замовник  проекту:  Камінь-Каширська міська рада.

Розробник проекту: ТОВ «Кайлас Аеро», м. Київ.

З матеріалами проекту містобудівної документації  можна ознайомитися в приміщенні Камінь-Каширської  міської  ради:  понеділок – п’ятниця   з 9.00 до 17.00 год.

Відповідальний: спеціаліст земельного відділу Камінь-Каширської міської ради Величко Володимир Карпович, тел.0987164949

Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до    03.07.2020 року  за  адресою:   м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянам у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з  урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Презентація проектів генеральних планів міста Камінь-Каширський та сіл Підцир`я та Олексіївка буде проходити 06.07.2020 року  о 10.00  год. в приміщенні міської ради м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2.