Жителю Каменя-Каширського виповнилося сто років

Дата: 23.12.2020 16:28

Сьогодні, 23 грудня 2020 року житель Каменя-Каширського Петро Дмитрук відзначає свій сторічний ювілей. До привітань  іменинника долучилися і представники міської та районної влади. З найкращими поздоровленнями до ювіляра завітали міський голова Віктор Пась, перший заступник голови РДА Олександр Михалік, заступник голови районної ради Сергій Дмитрук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Максим Демидюк. Петро Григорович – ветеран Другої світової війни. За його плечима лишився цілий вік. Довелося пережити воєнні лихоліття і труднощі післявоєнної відбудови, але не зважаючи ні на що Господь послав Петру Дмитруку довгий вік. Ювіляру побажали міцного здоров’я,  турботи від рідних і бадьорості духу. Імениннику вручили квіти та подарунки.