У Камінь-Каширській міській раді пройшли комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва та міжнародного співробітництва, з гуманітарних питань та з земельних питань

Дата: 01.02.2021 17:40

Сьогодні, 1 лютого 2021 року у міській раді відбулось спільне засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва та міжнародного співробітництва і постійної комісії  з гуманітарних питань. У ході засідання депутати розглянули зміни, які плануються внести до міського бюджету на 2021 рік, обговорили Програму фінансової підтримки та розвитку КНП «Камінь-Каширська ЦРЛ». Також було затверджено фінансові плани  Камінь-Каширської центральної районної лікарні та Камінь-Каширського центру первинної медико-санітарної допомоги. Члени комісій ознайомилися з цільовими Програмами Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки по захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру, благоустрою населених пунктів, утриманні та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури, охороні навколишнього природного середовища. Були розглянуті і інші питання фізичних осіб, підприємств, установ та організацій, що належить до компетенції цих комісій, які будуть винесені на розгляд чергової п’ятої сесії Камінь-Каширської міської ради, яка відбудеться 3 лютого 2021 року. Працювала сьогодні і постійна комісія міської ради з земельних питань, природокористування,   екологічної безпеки, містобудування та архітектури.