У міській раді презентували проєкти планів зонування с.Олексіївка та с.Підцир’я

Дата: 09.02.2021 16:29

05 лютого 2021 року в сесійній залі Камінь-Каширської районної ради  за  адресою:  м. Камінь-Каширський, вул.Воля, 2 відбулася презентація проєктів «План зонування території села Олексіївка Камінь-Каширського району Волинської області» та «План зонування території села Підцир’я Камінь-Каширського району Волинської області». Розробником планів є ТОВ «ЕСТР». Головний архітектор проєктної організації Євген Єжов  підкреслив,  що зонінг – це не генеральний план, а схема зонування території, і вона не може йти врозріз з генеральним планом і з існуючими земельними відводами. Ця схема – нова, вона розроблялася на підставі старого генерального плану й існуючих земельних відводів. На розгляд присутніх були представлені графічні та текстові матеріали планів зонування с.Олексіївка та с.Підцир’я.