Міський голова провів чергову апаратну нараду

Дата: 15.03.2021 15:57

Сьогодні, 15 березня 2021 року відбулася апаратна нарада у міського голови Віктора Пася. У засіданні взяли участь заступник міського голови з діяльності виконавчих органів ради Анатолій Шевчик, секретар міської ради Інна Бігун, начальники управлінь та відділів міської ради, установ та організацій Каменя-Каширського. Директор  КНП «Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Ігор Соловей проінформував про епідемічну ситуацію в громаді щодо захворюваністі на COVID-19. Керівники підрозділів доповіли про стан справ у підпорядкованих їм відомствах. На нараді обговорили проблемні питання, які надійшли до міської ради та шляхи їх вирішення. На закінчення засідання міський голова дав завдання, для опрацювання та виконання, посадовим особам відповідно до їх компетенції.