У селі Черче таки засвітилися ліхтарі

Дата: 16.03.2021 08:14

Цими днями у селі Черче нарешті запрацювало вуличне освітлення. Починання цієї благої справи сягає ще 2017 року. Тоді вона була розпочата за ініціативи громадської організації «Полісся» (голова – Савчук Валерій). Проте в ті роки виникли певні труднощі фінансового характеру. Один раз, виділені кошти були використані не за призначенням, а пізніше їх так і не змогли освоїти. Таким чином за весь цей час проєкт не вдалося втілити в життя, а тим часом мешканці села змушені були жити у темряві. Місцеві жителі вже перестали вірити, що на їхніх вулицях засяє світло.

Новообраний очільник громади Віктор Пась зацікавився проблемою селян і справу таки вдалось зрушити з мертвої точки. Відтак, міський голова Віктор Іванович доклав усіх зусиль, щоб пришвидшити розпочатий процес. Тому нарешті, у 2021 році проєкт «Іноваційні енергоефективні заходи в с. Черче, шляхом здійснення реконструкції вуличного освітлення із встановленням сонячних панелей» в рамках програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 3» реалізовано. Тепер окремі частини двох вулиць села Черче – Центральної та Шкільної освітлюються у темну пору доби. Мешканці дуже радіють успішному завершенню робіт і тішаться світлими вулицями.