Дата: 02.04.2021 09:47

«Юридичні тонкощі,які потрібно знати людям поважного віку, щоб захистити свої інтереси» –  тема першоквітневої зустрічі в «Університеті третього віку». Для слухачів дуже цікаве і актуальне питання, адже багато хто подавав позовні заяви до Волинського окружного суду, щоб оскаржити неправомірні дії Управління соціального захисту населення та Пенсійного Фонду України. Тепер, отримавши виконавчі листи, заявники не знають що з ними робити далі, куди звертатись. Тому, щоб допомогти розібратись у всіх тонкощах цього питання була запрошена начальниця Камінь-Каширського бюро правової допомоги Інна Бондар. Вона описала як крок за кроком діяти в цій ситуації. Крім того, було обговорене ще одне важливе питання, а саме: земельна реформа, яка має запрацювати з 1 липня. Присутніх цікавило, як це вплине на спадкування земельних наділів (паїв), як зміниться процедура їх оформлення. Також усі охочі мали можливість поставити свої питання з цієї теми, які їх цікавили.

Не була порушена і традиція вітання іменинників і чаювання. Цього разу поздоровлення приймала ювілярка – Ващук Ганна Михайлівна.