До уваги жителів громади! За каналізацію у річку - штраф!

Дата: 08.04.2021 12:08

Усім відома прописна істина: вода – джерело життя. На Землі не існує жодного живого організму, навіть найпростішого, в якому немає води. Від її якості і кількості залежить і самопочуття людини.

Добре розуміючи важливість водних ресурсів, мусимо з сумом констатувати факт, що на території Камінь-Каширської громади спостерігається ганебне явище – злиття нечистот у відкриті водойми, що є недотриманням Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами! Рекомендуємо власникам домогосподарств, які здійснюють такі протиправні дії, усунути порушення у найкоротші терміни та попереджаємо про те, з 08.05.2021 року комісія міської ради буде проводити повуличний обхід для виявлення   неконтрольованого зливу каналізаційних стоків у навколишнє середовище. Порушники будуть притягнуті до відповідальності!