ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ПО ВУЛ. ШЕВЧЕНКА В С. БРОНИЦЯ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 28.04.2021 11:54

Камінь-Каширська міська рада інформує жителів с. Брониця   та інших зацікавлених юридичних та фізичних осіб про те, що відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівельної діяльності»  28 травня 2021 року об 10 год. 00 хв. в кабінеті №201 міської ради в приміщенні адмінбудинку, що знаходиться за адресою: м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, відбудуться громадські слухання з метою врахування громадських інтересів детального плану території житлового будинку по вул. Шевченка в с. Брониця Камінь-Каширської міської ради Камінь-Каширського району Волинської області.

З матеріалами вищевказаних проектів детального планування території можна ознайомитись у робочі дні в кабінеті №201 міської ради. Свої письмові зауваження та пропозиції просимо Вас надсилати до 17 год. 15 хв. 27 травня 2021 року на адресу міської ради.