Міський голова Віктор Пась взяв участь у заходах до Дня пам'яті та примирення та 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 15:11

Найбільше з людських лих – війна. Вона забирає батьків, чоловіків, синів, розлучає коханих, привласнює молодість, відбирає життя…Друга світова стала найбільш кривавою і безпощадною в історії людства. Травень 1945 року для Європи ознаменував собою закінчення наймасштабнішого військового конфлікту. Щороку 8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, а 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, щоб гідно вшанувати подвиг нашого народу та його визначний внесок у Перемогу.

Сьогодні, 7 травня 2021 року, напередодні цих знаменних днів міський голова Віктор Пась, голова РДА Ольга Ващук, голова районної ради Віктор Сус взяли участь в урочистостях. Очільники міста та району, голова Камінь-Каширського районного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Віталій Нестерук, представники установ та організацій міста, поклали квіткові композиції до пам’ятників, Обеліску Слави та могили Невідомому солдату.

Фото без описуФото без опису

Також сьогодні міський голова Віктор Пась, голова РДА Ольга Ващук, голова районної ради Віктор Сус відвідали ветеранів Другої світової. Героїв війни привітали щирими словами вдячності, квітами, подарунками та грошовою допомогою.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису