У місті відбувся концерт до травневих свят: Дня матері та Дня перемоги над нацизмом

Дата: 07.05.2021 23:35

Друга неділя травня, коли природа вже зеленіє і радує око різнобарвними цвітіннями, приносить свято найближчої, найріднішої і наймилішої для нас людини – День матері. В цей день ми дякуємо нашим ненькам і по-особливому висловлюємо свою любов і шану. Цьогоріч свято матері співпадає з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З нагоди наближення обох свят сьогодні, 7 травня 2021 року у центрі культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради відбулося театралізоване дійство.  У цей святковий день висловили щиру вдячність матерям, сини яких боронили і захищають кордони нашої Держави. Слова вітань та щирих побажань линули в адресу всіх, чиє ім’я – «Мама».

Фото без описуЗа народження, забезпечення зразкового виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей указом Президента України Володимира Зеленського присвоєно почесні звання «Мати-Героїня» матерям Камінь-Каширської громади: Людмилі Іванівні Варчук (5 дітей), с.Житнівка; Юлії Іванівні Величко (10 дітей), місто Камінь-Каширський; Світлані Іванівні Дем’янчук (6 дітей) і Надії Іванівні Мацик (10 дітей) с.Воєгоща; Валентині Іванівні Федоровій (6 дітей), село Гута-Боровенська; Валентині Миколаївні Шумик (6 дітей), село Ворокомле та району: Любові Іванівні Балашук (5 дітей), Любові Іванівні Гей (5 дітей), Марії Георгіївні Іванущик (6 дітей), Тамарі Петрівні Савонік (5 дітей), с.Нові Червища. Свої заслужені нагороди взірцеві мами отримали з рук міського голови Віктора Пася, голови РДА Ольги Ващук, голови районної ради  Віктора Суса.

Фото без описуНародний аматорський хор ветеранів війни і праці «Дзвони пам’яті» центру  культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради (керівник – Лідія Сацик, акомпаніатор – Дмитро Смолярчук) подарував глядачам вокальну композицію. Присутні у свою чергу подякували ветеранам за подвиги у Другій світовій війні та важку працю у повоєнні роки.

Фото без описуВійськовий комісар Камінь-Каширського районного центру комплектації та соціальної підтримки Сергій Гладун привітав матерів, вклонився перед матерями захисників України та з нагоди 6-ї річниці з Дня заснування оперативного командування «Захід» відзначив почесними грамотами достойних. Серед нагороджених – міський голова Віктор Пась, декан Камінь-Каширського благочиння Правосланої Церкви України Володимир Мицько, староста Черченського старостинського округу Олександр Маковецький, Федір Пащук, Аркадій Грисюк.

Фото без описуФото без описуПрацівники та вихованці  центру  культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради дивували прем’єрними вокальними та хореографічними номерами.