У місті провели обстеження укриттів

Дата: 17.06.2021 08:56

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 25.01.2021р. №8924/25/1-19, листа Державної служби України з надзвичайних ситуацій №16-8546/161-2 від 24.05.2021р., розділу II протокольного рішення №30 Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14.05.2021р., наказу №579 від 09.07.2021р. МВС України, та пункту I протокольного рішення позачергового засідання Камінь-Каширської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.05.2021 р.  16 червня  2021 року були проведені огляди укриттів на території Каменя-Каширського. Обстеження здійснювала створена комісія. До її складу ввійшли: представник відділу оборонної роботи та з питань цивільного захисту Камінь-Каширської  РДА  Галина Чмух,  директор КУ «Центр безпеки громадян»  Камінь-Каширської міської ради Петро Герасимик, начальник сектору цивільного захисту Камінь-Каширського районного управління головного управління ДСНС у Волинській області Віталій Мартинюк.  Відтак, члени комісії оглянули захисні споруди, що знаходяться у багатоквартирних житлових будинків міста по вулицях: Ковельська, Перше Травня, Ватутіна, Чкалова, Шевченка, Воля, Гагаріна. В результаті обстеження були виявлені недоліки і вказано на них балансоутримувачам. Комісія зробила висновок, що укриття у багатоповерхівках можна використовувати для короткочасного перебування і захисту населення при надзвичайних ситуаціях. Деякі з оглянутих об’єктів непридатні для укриття.