На виконкомі утворили опікунську раду

Дата: 06.08.2021 15:25

06 серпня 2021 року члени виконавчого комітету зібралися на восьме засідання. На порядку денному сімнадцять питань. Серед яких – надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, вивісок, погодження графіків роботи.  Об’єктам будівництва та нерухомого майна присвоїли адреси. Розглянули питання надання матеріальної допомоги жителям громади на поховання членів сім’ї, близьких родичів та у зв’язку з довготривалим та дорогим лікуванням.

На засіданні виконкому було утворено опікунську раду. Її основним її завданням є захист особистих житлових і майнових прав та інтересів непрацездатних осіб та осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати та захищати свої права, виконувати свої обов’язки. Опікунська рада також надаватиме пропозицій щодо встановлення опіки (піклування) над фізичною особою, визнаною недієздатною або обмежено дієздатною за рішенням суду, сприятиме забезпеченню реалізації прав інвалідів, одиноких громадян похилого віку на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, соціальне обслуговування. До складу новоствореного консультативно-дорадчого органу ввійшли десять осіб. Серед членів ради представники міської ради, управління гуманітарної політики, центру надання соціальної допомоги, управління соціального захисту райдержадміністрації, первинної медико-санітарної допомоги, поліції.