У селі Грудки тимчасово буде припинене газопостачання 13.08.2021 р.

Дата: 11.08.2021 11:56

АТ «Волиньгаз» повідомляє, що 13 серпня з 08.00 до 17.00 год року в селі Грудки фахівці «Волиньгаз» проведуть заміну запірної арматури у відповідності до затвердженого плану розвитку АТ «Волиньгаз» на 2021 рік

Тимчасово буде припинене газопостачання 402 споживачам села Грудки Камінь-Каширського району.

Роботи проводитимуться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.

Виходячи з помешкання перекрийте крани перед газовими приладами! Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу у побуті!

Відновлення газопостачання відбудеться 13 серпня 2021 року, після завершення ремонтних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях та відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ «Волиньгаз Збут» та плату за розподіл (доставку) природного газу АТ «Волиньгаз».