Команда Камінь-Каширської міської ради взяла участь в тренінгу з відкритих даних

Дата: 02.09.2021 09:35

Команда з працівників Камінь-Каширської міської ради, громадських активістів 19,20,28 липня 2021р. брала участь в онлайн-тренінгу з відкритих даних Ресурсного Центру ГУРТ в межах проєкту «Сприяння звітності та прозорості за допомогою відкритих даних», що фінансується Національним фондом на підтримку демократії (https://cutt.ly/cQa7nrQ). Тренер по відкритих даних Андрій Савчук продовжить співпрацю з громадою  протягом 2 місяців надаватиме менторську допомогу в реалізації окремих пілотних ініціатив.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Під час навчання команда підготовила концепцію пілотної ініціативи із впровадження е-сервісів на основі відкритих даних у громаді «Цифрова трансформація Камінь-Каширської міської ради».

Фото без описуФото без описуФото без опису