На святкуванні Дня міста нагородили переможців конкурсу «Мистецтво моїми очима»

Дата: 20.09.2021 11:22

До Дня міста Камінь-Каширська міська рада оголосила дистанційний багатожанровий конкурс «Мистецтво моїми очима» для дітей з особливими освітніми потребами. Він проходив у п’ятьох номінаціях у чотирьох вікових категоріях. На велику приємність, багато талановитих діток відгукнулися, а результати було оголошено у ході святкування Дня міста.

Призерами у номінації «Конкурс читців» стали: Мерчук Арсен (ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №2»), Соловей Антон (ЗЗСО «Підцир’ївський ліцей»), Мисік Маргарита (ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 ім.Є.Шабліовського»), Кашуба Іван (ЗЗСО «Підцир’ївський ліцей»), Масюк Богдан (ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 ім.Є.Шабліовського»),

В оригінальному жанрі найкращим став Грудік Назар (ЗЗСО «Пнівнеський ліцей»).

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» перемогу отримали: Макарчук Артем (ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 ім.Є.Шабліовського»), Власюк Богдан (ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 ім.Є.Шабліовського») Коцюра Марк (ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 ім.Є.Шабліовського»), Ліпич Анастасія ( ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 ім.Є.Шабліовського»).

Найбільше учасників представили на розгляд журі свої малюнки. Тож у цій категорії взяли участь діти усіх вікових категорій. Наймолодший переможець 6-річний Періг Назар (ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 ім.Є.Шабліовського»). Також призерами стали Шеремета Богдан (ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 ім.Є.Шабліовського»), Телепей Вікторія (ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 ім.Є.Шабліовського»), Дем’яник Артем (ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 ім.Є.Шабліовського»), Синчук Сергій (ЗЗСО «Пнівнеський ліцей»), Гембік Дарина (ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 ім.Є.Шабліовського»).