У громаді наводять лад зі сміттєзвалищами

Дата: 07.10.2021 11:34

Цього року у селах громади почали ліквідовувати стихійні сміттєзвалища. Роботи почалися ще з весни. Отож, у населених пунктах: Велика Глуша, Погулянка, Невір, Мала Глуша, Щитинь, Іваномисль, Полиці, Оленине, Боровне,  Гута Боровенська, Підріччя, Пнівне, Фаринки, Волиця, Черче, Підбороччя, Брониця сміттєзвалища вже впорядкували. Тепер взялися до сіл інших старостинських округів. Розпочали після завершення тендерних процедур. Уже проведено відповідні роботи з ліквідації смітників у Бузаківському, Видричівському та Грудківському старостинських округах. Зараз працюють у Видерті, а опісля перейдуть до Воєгоща, сіл Піщанського старостинських округів та інших населених пунктів громади. Роботи по ліквідації сміттєзвалищ виконує Любешівське комунальне підприємство «Любешів Комфорт – Сервіс».

Закликаємо мешканців громади бути відповідальними у поводженні з побутовими відходами та не забруднювати навколишнє середовище, бо від стану довкілля залежить здоров’я кожного з нас.