У Камені-Каширському триває ремонт доріг

Дата: 12.10.2021 13:24

Стан доріг у Камінь-Каширській громаді залишає бажати кращого. Проте роботи з їх покращення тривають. У місті продовжується ремонт проїжджої частини  по вулиці Перше Травня, а саме: відрізку дороги від Сервісного центру до вулиці Відродження (Ватутіна).

Для безпечного руху пішоходів, а особливо учнів, які прямують до Камінь-Каширського ліцею №2 почали облаштовувати тротуар по вулиці Шкільній.

Фото без описуПродовжуються роботи з грейдерування доріг з ґрунтовим  покриттям. Профілювання деяких ґрунтових вулиць виконали ще навесні. З початком жовтня до цієї справи повернулися знову. Тепер роботи виконує ФОП Токарчук Віктор Сергійович. У Камені-Каширському вже прогрейдеровані  вулиці: Коніщука, Хотешівська, Межова, Зелена, Неродів, частину вулиць – В’ячеслава Чорновола, Степана Бандери, у селі Олексіївка – вулиці: Олексіївка, Неродів, Горького, Дорошенка. Після завершення профілювання міських доріг приступають до сільських. Відтак, сьогодні, 12 жовтня розпочались аналогічні роботи у Видричівському старостинському окрузі Камінь-Каширської громади у селі Теклине.