Фестиваль з міні-футболу присвячений Дню Захисника й Захисниць України

Дата: 19.10.2021 10:59

17 жовтня 2021 року на Камінь-Каширському районному стадіоні «Колос» відбувся фестиваль з міні-футболу 8+1 серед ветеранських команд 40 років і старших, присвячений Дню Захисника й Захисниць України, Дню Українського Козацтва, святу Покрови Пресвятої Богородиці та 79-тій річниці створення УПА.

З вітальними словами до команд звернулися міський голова міста Каменя-Каширського Віктор Пась та директор Камінь-Каширського МЦФЗН»Спорт для всіх» Сергій Панасюк.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам‘ять про всіх загиблих борців за волю, незалежність та державний суверенітет України.

По завершенню безкомпромісних футбольних поєдинків в турнірній таблиці команди розмістились наступним чином:

І місце - ФК «Волошки» /Ковельський р-н./;

ІІ місце - ФК «Ківерці-Ветеран»;

ІІІ місце - ФК «Ветеран -Камінь»;

ІV місце - ФК «Любешів».

Команди-переможці були нагороджені кубками та грамотами, а гравці - особистими медалями та дипломами відповідних ґатунків.

В кожній з команд були відзначені кращі гравці, котрі були нагороджені індивідуальними спортивними дипломами та статуетками від Камінь-Каширського МЦФЗН «Спорт для всіх».

Ними виявились:

ФК «Волошки» - Логвінов Вадим /воротар/;

ФК «Ківерці-Ветеран» - Ващук Юрій /капітан/;

ФК «Ветеран-Камінь» - Дяк Микола /нападник/;

ФК «Любешів» - Кух Віктор С. /півзахисник/.

Організатори дякували командам за змістовну та видовищну гру й,по завершенню Фестивалю, вручили командам гостей цінні подарунки від Камінь-Каширської міської ради та Камінь-Каширського відділення «Нової пошти».

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису