У міській раді відбулося засідання виконкому

Дата: 29.10.2021 16:58

Сьогодні, 29 жовтня 2021 р. виконавчий комітет Камінь-Каширської міської ради зібрався на одинадцяте засідання. В ході роботи були розглянуті питання порядку денного. На засіданні було утворено робочу групу з питань формування проєкту бюджету Камінь-Каширської міської територіальної громади на 2022 рік, затверджено її склад та Положення. Члени виконкому розглянули заяви громадян щодо надання в оренду елементів благоустрою з метою здійснення сезонної роздрібної торгівлі та дозволу на розміщення зовнішньої реклами. Тепер заявники повинні укласти з Камінь-Каширською міською радою договір відповідний договір оренди.

На одинадцятому засіданні розглянули питання щодо надання матеріальної допомоги жителям громади, присвоєння адрес об’єктам будівництва та нерухомого майна, порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Виконком змінив графік роботи та прийому громадян Центру надання адміністративних послуг Камінь-Каширської міської ради. Відтепер ЦНАП працює з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15, у п’ятницю з 08:00 до 16:00; з 13:00 до 14:00 – обідня перерва, прийом громадян здійснюють з 08:00 до 16:00 з понеділка по четвер, з 08:00 до 15:00 у п’ятницю.