Вітання бургомістра міста-побратима Мендзижець-Підляский Збігнєва Кота з Днем незалежності України

Дата: 24.08.2021 12:44

Привітання від польського міста – побратима Мендзижець Підляський

Республіки Польща з Днем Незалежності України

На адресу Камінь-Каширського міського голови Віктора Пася надійшла вітальна листівка з Днем Незалежності України від бургоміста міста Мендзижець Підляський Республіки Польща Збігнева Кот.

БУРГОМІСТР МІСТА

МЕНДЗИЖЕЦЬ ПІДЛЯСЬКИЙ

Мендзижець Підляський, 24 серпня 2021 року

Пану Віктору Пасю

Камінь-Каширському

міському голові

Шановний пане міський голова!

Рівно 30 років тому, 24 серпня 1991 року, Україна відновила незалежність. Вона стала вільною, демократичною країною. Це був час тріумфів, таких як перші парламентські вибори, але й важких часів. Це був час радості печалі.

Ми знаємо, який складний шлях ви пройшли. Наші дві країни – Україна та Польща  мають спільне минуле, подібний досвід та історичну пам’ять.

Тому з нагоди Дня Незалежності України та особливої ??річниці її 30-річчя існування як суверенної держави хочу передати Вам щирі побажання сили та наполегливості у будівництві кращого майбутнього. Бажаю стабільного розвитку та зміцнення позицій України на міжнародній арені.

Бажаю також, щоб Україна була єдиною і щоб її громадяни не втрачали віри в успішне, демократичне майбутнє своєї країни.

З іншого боку, бажаю вам плідної та надійної партнерської співпраці між нашими містами. Я знаю, що це основа доброго сусідства з вами сьогодні, давайте відсвяткуємо вашу свободу і скажемо: Слава незалежної України!

Вітаю,

БУРГОМІСТР МІСТА