Міський голова Віктор Пась проінспектував хід виконання ремонтних робіт у громаді

Дата: 15.11.2021 18:30

Сьогодні, 15 листопада 2021 року міський голова Віктор Пась відвідав міський ліцей №1 та Камінь-Каширську центральну районну лікарню, де тривають ремонтні роботи. У рамках проєкту «Спроможна школа для кращих результатів» наша громада отримала державну субвенцію у розмірі 1 мільйон гривень для капітального ремонту покрівлі закладу загальної середньої освіти  «Камінь-Каширський ліцей ім.Є.Шабліовського» №1. З міського бюджету для здійснення цих робіт було виділено понад 980 тисяч гривень. Старий дах уже зняли і тепер перекривають новою покрівлею. Також у цій школі за кошти міського бюджету лагодять роздягалку і душові кімнати у спортзалі. На це міська рада спрямувала 150 тисяч гривень.

Фото без описуФото без описуОчільник громади Віктор Пась також оглянув як проходять ремонтні роботи у Камінь-Каширській ЦРЛ. Тут відбувається оновлення інфекційного відділення.