У Центрі надання соціальних послуг відбулась зустріч взаємопідтримки для прийомних батьків, батьків-вихователів

Дата: 06.12.2021 16:33

Другого грудня 2021 року  відділом соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю КУ «Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради» було проведено чергове засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків, батьків-вихователів.

Метою проведення зустрічі було підвищення компетентності батьків-учасників у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомога батькам краще налагоджувати стосунки з дітьми, вирішувати проблеми у їх вихованні за допомогою професійних порад. Участь у засіданні групи взаємопідтримки взяли: заступник директора КУ «Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради» - Лях Сергій Мефодійович, начальник  відділу допомог управління соціального захисту населення  Камінь-Каширської  райдержадміністрації – Карпік Світлана Сергіївна, практичний психолог  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр № 1»  Камінь-Каширської міської ради – Демидюк Людмила Федорівна, начальник Камінь-Каширського бюро правової допомоги – Бондар Інна Павлівна, головний спеціаліст служби у справах дітей Камінь-Каширської райдержадміністрації – Щерблюк Тамара Миколаївна, прийомні батьки та батьки-вихователі.

В ході засідання групи взаємопідтримки прийомні батьки, батьки-вихователі отримали допомогу зі сторони запрошених спеціалістів у вирішенні актуальних проблем виховання і розвитку дітей, обмінялися досвідом виховання прийомних дітей та окреслили тематику наступного засідання.

В рамках «Всеукраїнської акції 16 днів проти насильства» з присутніми було проведено бесіду  про булінг, який є одним з видів насильства серед дитячого середовища та переглянуто  соціальний відеоролик «Жертва булінгу».

КУ «Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради»