Про формування навчальної групи

Дата: 28.04.2022 15:21

Інформуємо, що на відбудову звільнених від російських загарбників населених пунктів направлено перший мільярд гривень. Кошти підуть на ліквідацію наслідків воєнних дій та першочергове відновлення інфраструктури. В зв’язку з цим буде значна потреба у робітничих кадрах, зокрема у працівниках будівельної та дорожньої галузей.

Враховуючи вище зазначене, терміново комплектується група на навчання за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії Е1» (право на керування навантажувачами з потужністю двигуна до 200 к.с.):

- орієнтовна дата початку навчання:12.05.2022 р.;

- навчальний заклад: Волинський обласний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК;

- тривалість навчання – 1,5 міс.;

- форма навчання: очна, за потреби можливе дистанційне навчання;

- вимоги до претендентів на навчання: професійно-технічна освіта, стаж роботи за професією тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії А1 або А2 не менше 1 року.

Окрім цього можлива видача ваучера на підвищення кваліфікації за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії Е1» та зарахування на навчання в вище зазначену навчальну групу. Фото без описуФото без опису