ПРОГРАМА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ СВІТОВОЇ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОГРАМИ ООН

Дата: 12.05.2022 16:45

Фото без описуНа підставі укладеної з Камінь-Каширською міською радою угоди Всесвітня продовольча програма Організації Об'єднаних Націй (ВПП ООН) запроваджує програму грошової допомоги для переміщеного населення на території Камінь-Каширської  громади.
Програма передбачає підтримку внутрішньо переміщених осіб, які втратили засоби до існування та заощадження та покладаються переважно на гуманітарну допомогу, підтримку родичів та громади.
Багатоцільова грошова допомога має на меті доповнити допомогу, яку надає держава, і підтримує людей, які були змушені покинути домівки через російську агресію.
Розмір допомоги становить 2220 грн. на одного члена сім’ї вимушених переселенців, максимальний обсяг допомоги на одну сім'ю становить 6660 грн. протягом 1 місяця з можливістю продовження допомоги.
Готівкові кошти будуть надсилатися через відділення Western Union або через відділення банків-партнерів Western Union на ім’я основного одержувача сім’ї.
Отримати  виплати зможуть громадяни, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.

Для отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам,  які проживають   на території міста Каменя-Каширського, сіл Клітицьк, Яловацьк, Гута-Камінська, на території Черченського  старостинського округу, необхідно звернутись у Центр надання адміністративних послуг (адреса: м.Камінь-Каширський вул.Ковельська, 16) або у відділ соціального захисту, праці та охорони здоров’я (адреса: м.Камінь-Каширський вул.Воля, 2,каб. 114,117) для отримання талону з QR-кодом.

Талон з унікальним кодом для подачі заяви на допомогу буде видаватись із розрахунку - один на сім’ю.

Інструкція для подачі заявки на допомогу від ВПП ООН (pdf)

Шлях отримувача допомоги (pdf)

Інструкція WesternUnion в Приват 24 (pdf)