ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 15.05.2022 10:35

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ПЕРЕМОГА на Євробаченні наша!!!

Вітаю KALUSH, вітаю кожного українця, це наша спільна ПЕРЕМОГА. А які мужні, ціною дискваліфікації сказали про Азовсталь, про порятунок наших Героїв.

Президент сказав, що було б чудово на слідуючий рік Євробачення провести в Маріуполі, думаю так і буде.

Ми непереможна Нація.

В третю неділю травня в Україні вшановують пам'ять жертв політичних репресій. У цей день ми згадуємо людей, які загинули від сталінських катів, відсиділи в ГУЛАГах за весь період існування СРСР.

Для моєї родини - це трагічна сторінка історії. Мого дідуся забрали зранку у березні 1948 року, був засуджений на 15 років без будь-яких прав. Працював на шахтах Воркути. В серпні репресії добралися і до бабусі, також була засуджена, відбувала покарання в Хабаровському краї. В цьому ж таки 1948 році в Луцькій тюрмі народився тато. Дитинство без батьків, які відбували покарання. Повернулися додому після смерті Сталіна, після написаних багатьох касацій. Ось так, каральна радянська машина засуджувала політично неугодних людей.

Сьогодні інша, путінська орда хоче розправитися з вільною Україною. Та дух волі і свободи нашої кувалися в таборах, в не волі. Ми ніколи не здамося, стоятимо до кінця, ми любимо УКРАЇНУ вільну і незалежну. Тому ПЕРЕМОГА в 2022 буде нашою, як і на Євробаченні, яке до речі пройшло без рашки.

А ще сьогодні відзначається День Сім'ї. Хочу, щоб кожна українська сім'я була щасливою, здоровою і мужньою. Бо сьогодні ми разом з Україною, захищаємо свої сім'ї. Хочу щоб ЗАХИСНИКИ і ЗАХИСНИЦІ повернулися всі живими, до своїх домівок у свої сім'ї. Хочу, щоб ті рашиські орки, які руйнують нашу Україну, всі поздихали і їх духу не було в цілому світі, кати прокляті.

Дякую ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ за мирний ранок. Молимося за УКРАЇНУ. Все буде, УКРАЇНА!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!

Міський голова Віктор Пась