Війна безжальна і глибоко ранить кожного українця, а особливо жорстока, до наших воїнів.

Дата: 07.06.2022 12:11

З великим сумом знову повідомляємо про смерть ще одного Героя з нашої громади - Єфімова Олександра Вікторовича, 1975 року народження. Захищаючи рідну державу, вірний син України загинув від осколкового ураження, 4 червня 2022 року у Харківській області, місті Ізюм.

Поховають воїна у рідному місті Камені-Каширському. Навіки пам'ять про Захисника України буде жити у наших серцях та вічним болем залишиться в душах рідних і близьких людей. Вічна пам'ять тобі, Герою!

Просимо всіх людей о 13.30 (час може змінюватися) вийти з квітами, утворивши живий коридор - гідно зустріти нашого Героя.

Маршрут: в'їзд зі сторони Ковеля–Підцир'я–вул.Ковельська–центр міста–вул.Шевченка–ліцей №2–вул.Шкільна–вул.Коніщука–провулок Коніщука.

Детальніше про прибуття повідомлятимемо згодом на нашій офіційній сторінці Камінь-Каширська міська об'єднана територіальна громада