ВИХОДЬ на СВІТЛО!

Дата: 05.08.2022 13:48

Інформаційна кампанія Управління Держпраці «Виходь на світло!» – це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин.

В рамках цього проекту в приміщення Камінь-Каширської філії Волинського обласного центру зайнятості 4 серпня 2022 р. відбувся інформаційний семінар з  роботодавцями району та державним  інспектором управління держпраці у Волинській області Ніною Миронівною Бляшук.

Ніна Миронівна проінформувала присутніх про переваги задекларованої праці та наголосила, що в умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, сплата податків важлива як ніколи, задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави.

Офіційне працевлаштування гарантує найманому працівнику гідні умови праці, захист трудових прав та соціальних гарантій передбачених чинним законодавством.Фото без опису