ЗАПРОШУЄМО на НАВЧАННЯ!

22 Червня, 2022 р., 11:35
Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus - перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні.
22 Червня, 2022 р., 11:34
Шановні старшокласники та шукачі роботи!
15 Червня, 2022 р., 09:14
Наказом Міністерства економіки України від 12.04.2022 № 827-22 (далі - Наказ № 827-22) затверджено нову форму звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» (далі - форма звітності № 3-ПН) та Порядок її подання (далі - Порядок). Наказ № 827-22 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 25.05.2022 за № 565/37901 та набирає чинності через один місяць з дня його офіційного опублікування (офіційно опубліковано в «Офіційному віснику України» від 07.06.2022 № 44 та набирає чинності 07 липня 2022 року). Відповідно, з цієї ж дати втратить чинність форма звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її подання, затверджені наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 № 316 (у редакції наказу Мінсоцполітики від 05.12.2016№ 1476, які діють наразі. Форма звітності № 3-ПН заповнюється та подається юридичними особами, фізичними особами –підприємцями, які в межах трудових відносин використовують працю фізичних осіб (далі – роботодавець), за наявності попиту на робочу силу (вакансії) до базового центру зайнятості або філії міжрегіонального/регіонального центру зайнятості (далі – центр зайнятості) незалежно від місцезнаходження роботодавця з дня виникнення у нього потреби у підборі працівників та/або з дати відкриття вакансії, але не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії. Інформація може подаватися в електронній (з накладенням чи без накладення електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису) або в паперовій формі (із засвідченням підписом керівника/фізичної особи – підприємця або уповноваженої ним (нею) особи).
16 Травня, 2022 р., 11:45
У рамках співпраці Камінь-Каширської районної філії Волинського ОЦЗ з Центром кар’єри  Камінь-Каширського ВПУ відбувся груповий профінформаційний онлайн захід для здобувачів освіти з числа молоді. Участь в якому взяли провідний фахівець з профорієнтації та педагогічні працівники училища.
04 Травня, 2022 р., 11:14
03 траня 2022 року провідним фахівцем з профорієнтації Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяною Митчик спільно з начальником Камінь-Каширського бюро правової допомоги Інною Бондар був проведений інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.
03 Травня, 2022 р., 16:43
2 травня у приміщенні Камінь-Каширської районної філії Волинського ОЦЗ відбувся захід  за участю державного інспектора управління Держпраці у Волинській області – Ніни Бляшук та роботодавців району.
28 Квітня, 2022 р., 09:11
Інформуємо, що на відбудову звільнених від російських загарбників населених пунктів направлено перший мільярд гривень. Кошти підуть на ліквідацію наслідків воєнних дій та першочергове відновлення інфраструктури. В зв’язку з цим буде значна потреба у робітничих кадрах, зокрема у працівниках будівельної та дорожньої галузей.
19 Квітня, 2022 р., 16:15
До уваги тих хто шукає роботу! Для успішного працевлаштування є можливість пройти безкоштовне навчання!