ЗАПРОШУЄМО на НАВЧАННЯ!

26 Березня, 2024 р., 08:49
Добірка корисних посилань для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни:
25 Березня, 2024 р., 11:17
Як можна навчатись у закладах освіти безкоштовноДля цього вам потрібно отримати ваучер на навчання від служби зайнятості.
22 Березня, 2024 р., 15:10
Який розмір допомоги по безробіттю для внутрішньо переміщених осіб?
21 Березня, 2024 р., 08:40
“Єдиний портал вакансій” – найбільша в Україні база кар’єрних можливостей. Щодня на сайті налічується близько 200 тисяч вакансій, які оновлюються в режимі онлайн.
20 Березня, 2024 р., 08:42
Найняли на роботу людину з інвалідністю? Облаштуйте інклюзивне робоче місце та отримайте компенсацію, подавши заяву онлайн https://is.gd/NSXwdS
19 Березня, 2024 р., 08:37
Безкоштовний вебінар "Робота є", на якому ви дізнаєтесь:
18 Березня, 2024 р., 08:35
13 Березня, 2024 р., 08:33
Норвезька рада у справах біженців (NRC) розпочинає новий етап програми підтримки власників бізнесу, які мають намір започаткувати, відновити або перемістити свій бізнес до Волинської, Львівської, Тернопільської або Хмельницької областей.
12 Березня, 2024 р., 08:43
Піклуйтесь про ментальне здоров'я, використовуйте інструменти, які допоможуть дбати про внутрішній стан.