Спілка сільського зеленого туризму України презентує другий випуск оновленого електронного журналу "Туризм сільський зелений"

Дата: 30.09.2021 12:54

Шановні жителі громади!

Спілка сільського зеленого туризму України поділилася другим оновленим випуском журналу "Туризм сільський зелений" з Камінь-Каширською міською радою - учасником проєкту “Перспективи сталого розвитку сільських територій".

В другому випуску:

- Проєкт «Перспективи сталого розвитку сільських територій»

- Законодавство у сфері сільського зеленого туризму: суб’єкти, які можуть надавати послуги сільського зеленого туризму

- Як створити гостинну садибу

- Історія культурно-мистецького центру «Поліська хата»

- Жінки Спілки сільського зеленого туризму України

- Село, яке розвиває туризм через «культурні фішки»

- Використання рекомендацій (протоколу) з надання послуг гостинності у корона- та посткоронавірусний період

- Як в Опішнянській громаді відроджують гастрономічний бренд та розвивають туризм

Оновлений журнал видається в рамках проєкту “Перспективи сталого розвитку сільських територій". На території України проєкт реалізується ГО Екодія разом з ГС “Українська мережа сільського розвитку” та з ГО “Спілка сільського зеленого туризму України”, у співпраці із DRA e.V. та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.