Представники міської ради розпочали навчання у рамках проєкту «Перспективи сталого розвитку сільських територій»

Дата: 01.10.2021 15:21

В рамках реалізації  проєкту «Перспективи сталого розвитку сільських територій» з цього тижня розпочався двомісячний навчальний курс для громад  «Основи сталого розвитку сільського зеленого туризму», в якому взяли участь секретар міської ради Інна Бігун та начальник відділу регіонального розвитку, туризму та інвестиційної діяльності апарату міської ради Микола Панасюк.

Камінь-Каширська міська рада відібрана до реалізації проєкту «Перспективи сталого розвитку сільських територій», спрямованого на надання допомоги громадам у розв’язанні актуальних питань сільського розвитку та підвищенні їхнього потенціалу для розбудови сільських спільнот, що реалізується спільно з міжнародною некомерційною благодійною організацією DRA «За Європейське громадянське суспільство», громадською організацією «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.