повідомлення про тимчасове припинення газопостачання

Дата: 08.08.2022 09:02

10 серпня 2022 року з 8,00 до 16,00 год. в місті Камінь-Каширський вулиці Ковельська (Підцир'я), Спиридона Гнатюка, Соборності, Надрічна, Молодіжна, Лугова, Садова (Підцир'я), Футбольна, Червинка, Валерія Савчука, Космонавтів фахівці АТ "Волиньгаз" проведуть заміну газового обладнання у відповідності до затвердженого плану розвитку АТ "Волиньгаз" на 2022 рік. Тимчасово буде припинено газопостачання 194 споживачам. Роботи проводитимуться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного постачання природного газу споживачам. Виходячи з помешкання перекрийте крани перед газовими приладами. Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу у побуті. Відновлення газопостачання відбудеться 10 серпня 2022 року після завершення ремонтних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях та відсутності заборгованості по оплаті за розподіл (доставку) природного газу АТ"Волиньгаз".