Зустріч команди Камінь-Каширської міської ради з експертами проєкту "Перспективи сталого розвитку сільських територій»

Дата: 30.09.2022 14:15

Відбулася зустріч з експертом проєкту «Перспективи сталого розвитку сільських територій»  директором Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України Романом Корінцем, заступником голови правління Спілки сільського зеленого туризму України Іриною Охолович та координаторкою проєкту від міжнародної організації DRA Берлін Олесею Мороз.

Обговорювали креативні напрямки розвитку туристичного та сільськогосподарського кластеру в Камінь-Каширській  територіальній громаді. Домовились про підготовку конкретних проєтних ідей та підготовку необхідних метеріалів.

В зустрічі брали участь начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук,  фіхівець управління земельних відносин, кадастру та екологічної безпеки міської ради Анатолій Зубач  та приватний підприємець Галина Мазур.

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради