Конкурс господинь Камінь-Каширської територіальної громади

Дата: 07.10.2022 12:11

З метою популяризації поліської кухні, формування позитивного іміджу Камінь-Каширської територіальної громади як привабливої туристичної та рекреаційної дестинації 14 жовтня 2022 року відбудеться Конкурс господинь Камінь-Каширської територіальної громади.

У конкурсі можуть бути представлені приготовлені страви колективів установ, закладів та господинь Камінь-Каширської територіальної громади.

Організатор Конкурсу – Камінь-Каширська міська рада.

Конкурс    господинь     Камінь-Каширської   територіальної громади проводиться за наступними номінаціями: «Найкраща страва старовинної поліської кухні»; «Старовинна поліська страва із елементами сучасного приготування та подачі»; «Камінь-Каширські вареники на різні смаки»; «Найкраща перша страва»; «Найкраща поліська м’ясна страва»; «Найкращі волинські страви з творогу»; «Найкраща рибна страва»; «Оригінальні Камінь-Каширські смаколики»; «Найкраща поліська настоянка»; «Найкраще поліське варення»; «Поліський хліб на всі смаки»; «Найгостинніша господиня».

Загальна кількість балів за страву 30 балів. Критеріями оцінки страв є: органолептичні показники (зовнішній вигляд, смак, колір, запах тощо) – 5 балів; стиль і креатив презентації страв (не більше 40 сек.) – 5 балів; зовнішній вигляд конкурсантів (фартушки тощо) – 5 балів; вибір посуду для страв (використання елементів поліського декору), дотримання санітарно-гігієнічних умов під час виставки – 5 балів; опис калькуляції страви та технологічної картки страви – 10 балів.

За результатами конкурсу в кожній номінації конкурсна комісія визначає переможців, які нагороджуються дипломом та подарунком.

Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку (усну або письмову) на емейл: kamenm.rada@gmail.com Організаторам конкурсу не пізніше 12 жовтня 2022 року (контактна особа Надія Савчук, начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату міської ради).

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату міської ради