Німецький район Беблінген подарував Камінь-Каширському міському голові Віктору Пасю вантажівку

Дата: 16.10.2022 10:08

Районний секретар Роланд Бернхард з Окружного офісу Беблінгена і лорд-мер міста Зіндельфінгена д-р. Бернд Верінгер подарували Камінь-Каширському міському голові Віктору Пасю вантажівку з краном та функцією перекидання. Оціночна вартість вантажівки складає 30000 євро / 1068000 грн.

Передача вантажівки для Камінь-Каширської територіальної громади була організована за допомогою онлайн-платформи Cities4Cities для мереж європейських та українських муніципалітетів.

Цю онлайн-платформу лорд-мер Зіндельфінгена д-р. Бернд Верінгер ініціював незабаром після початку війни під патронатом Конгресу регіонів і муніципалітетів у Раді Європи.

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату Камінь-Каширської міської ради налагодили співпрацю з німецькими партнерами ще в квітні 2022 року.

Камінь-Каширській громаді німецькі партнери вже двічі надавали гуманітрану допомогу на загальну суму 802080 грн.

Німецькі колеги побажали міському голові Віктору Пасю наснаги та наполегливості у боротьбі за свободу України.

Натомість очільник Камінь-Каширської територіальної громади Віктор Пась висловив слова вдячності Районному секретарю Беблінгена Роланду Бернхарду, лорд-меру міста Зіндельфінгена д-р. Бернду Верінгеру та всім причетним за небайдужість, щедрість душі та співпереживання.

Разом до Перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук