Камінь-Каширська міська рада налагоджує співпрацю з польськими партнерами з гміни Біляни Мазовецького воєводства

Дата: 04.11.2022 16:05

З метою підготовки спільних проєктів з гміною Біляни до Програми транскордонного співробітництва Польща-Україна 2021-2027  нещодавно відбулася поїздка офіційної делегації Камінь-Каширської міської ради, очолювана Камінь-Каширським міським головою Вікторем Пасем, до  Республіки Польща.

Камінь-Каширську громаду також представляли перший заступник Камінь-Каширського міського голови Анатолій Шевчик та начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук.

Під час перебування в Республіці Польща представники міської ради зустрілися з вуйтом гміни Біляни Збігневом Возняком та керівником відділу інфраструктури і середовища уряду гміни Біляни Ярославом Краснодембським.

Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась висловив слова вдячності за допомогу Україні  всьому польському народу та вуйту гміни Біляни Збігневу Возняку за підтримку під час російського вторгнення в Україну. Гміна Біляни ще на початку війни вже двічі надавала гуманітарну допомогу Камінь-Каширській громаді, а саме пожежний автомобіль та медикаменти для Збройних сил України.

Під час офіційної зустрічі польські друзі з гміни Біляни передали Камінь-Каширській  територіальній громаді 7 генераторів для забезпечення нормальної роботи закладів освіти під час відключень електроенергії, а також тепловізори, одяг військовим на загальну суму 45 304,93 злотих.

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук презентувала партнерам декілька концепцій проєктів.

Отож, вирішили розробляти спільні проєкти по напрямку туризму, охорони здоровя та енергетики.

Вуйт гміни Біляни Збігнев Возняк пообіцяв Камінь-Каширському міському голові Віктору Пасю безкоштовно надати територіальній громаді ще гуманітарну допомогу автомобіль для шерифа.

Віктор Іванович наголосив на важливості зміцнення дружніх зв’язків між Камінь-Каширською міською радою та гміною Біляни.

З позитивними враженнями від доброзичливого прийому, з вдячністю друзям гміни Біляни  Республіки Польща делегація повернулася додому.

То ж надіємось на тісну транскордонну співпрацю та щиру дружбу!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради                        Надія Савчук