Камінь-Каширська міська рада отримала безкоштовно два трактора від муніципалітету Південне Курземе (Латвія)

Дата: 25.11.2022 18:49

Офіційна делегація Камінь-Каширської міської ради на чолі з першим заступником Камінь-Каширського міського голови Анатолієм Шевчиком перебувала з робочим візитом 24 жовтня 2022 року в Республіці Польща.

Під час офіційного візиту відбулася зустріч з виконавчим директором муніципалітету Південне Курземе  Улдісом Варною та заступником голови  муніципалітету Південне Курземе Андрісом Янковскісом, які безкоштовно передали Камінь-Каширській міській раді два трактора  JUMZ від муніципалітету Південе Курземе Латвійської Республіки.

Трактори будуть використовуватися для посилення лінії оборони Камінь-Каширської територіальної громади.

Латишські друзі також передали гуманітарну допомогу українським захисникам.

Передача техніки Камінь-Каширській територіальній громаді відбувалася відповідно до Договору про співпрацю самоврядування Південно Курземського краю Латвійської Республіки і Камінь-Каширською міською радою.

Міжнародне українсько-латишське побратимство між Камінь-Каширською міською радою та муніципалітетом Південне Курземе стало завдяки участі у проєкті Асоціації малих міст України та Спілки місцевого самоврядування Латвії «Місцеве самоврядування об’єднує світ заради миру!».

Група дітей військовослужбовців у супроводі з дорослими з Камінь-Каширської міської ради упродовж 13-25 серпня 2022 року відпочивала в літньому таборі  в місті Вецпілс Південно Курземського краю.

Трактори з Польщі до України доставив водій Камінь-Каширської міської ради Василь Кот.

Латишські друзі вручили офіційній делегації прапори Підвенно-Курземської області та Латвійської Республіки як зміцнення дружби і співпраці та побажали якнайшвидшого закінчення війни.

Під час візиту делегати також обговорили про подальшу співпрацю між Камінь-Каширської міською радою і муніципалітетом Південне Курземе.

Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась передав сердечні вітання та подяку голові муніципалітету Південне Курземе Айварсу Приєдолсу за підтримку і допомогу під час російського вторгнення.

Разом до Перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук