Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась дав інтерв'ю про співпрацю з Асоціацією малих міст України під час війни

Дата: 08.12.2022 14:57

З нагоди Дня місцевого самоврядування Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась дав інтерв’ю телеканалу «Ми Україна» про співпрацю з Асоціацією малих міст України під час війни.

Міжнародне українсько-латишське побратимство між Камінь-Каширською міською радою та муніципалітетом Південне Курземе Латвійської Республіки стало завдяки участі у діалогах між представниками місцевого самоврядування України та Латвії, що  відбувалися онлайн 26 квітня, 03 травня та 25-26 травня 2022 року за організації Асоціації малих міст України та Спілки місцевого самоврядування Латвії в рамках проєкту «Місцеве самоврядування об’єднує світ заради миру!».

На сесії міської ради 02 вересня 2022 року Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась підписав Договір про співпрацю самоврядування Південно Курземського краю Латвійської Республіки і Камінь-Каширською міською радою.

Група дітей військовослужбовців у супроводі з дорослими з Камінь-Каширської міської ради впродовж 13-25 серпня відпочивала в літньому таборі на базі садиби Дізлани в місті Вецпілс Південно Курземського краю.

У жовтні 2022 року Камінь-Каширській міській раді безкоштовно передали два трактора  JUMZ від муніципалітету Південе Курземе Латвійської Республіки.

Трактори вже використовуються для посилення лінії оборони Камінь-Каширської територіальної громади.

Латишські друзі також передавали гуманітарну допомогу українським захисникам.

У відеоролику Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась подякував Асоціації малих міст України за сприяння у налагодженні українсько-латишського побратимства з муніципалітетом Південне Курземе.

Разом до перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук