Представниця Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук відібрана до участі в грантовій Програмі СИЛА ЖІНОК

Дата: 08.12.2022 15:33

Проєктна заявка начальниці відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надії Савчук відібрана до ТОП-150 заявок для участі в основній програмі СИЛА ЖІНОК, що включає освітню програму, експертну підтримку та можливість отримати фінансування на реалізацію ініціативи територіальної громади.

Основними компонентами програми є освітня, консультаційна, адвокаційна та фінансова підтримка місцевих жіночих ініціатив для визначення та адресування наявних криз та потреб у гуманітарній допомозі цивільному населенню, а також забезпечення ефективного відновлення України.

150 жінок та їх команд отримають освітню, експертну підтримку з фокусом на розвиток власного потенціалу для стабілізації та адаптації роботи до умов воєнного часу, налагодження існуючих та побудови нових партнерств, координацію спільної діяльності з місцевими волонтерськими групами, органами влади, бізнесом, міжнародними донорами для забезпечення ефективного реагування на виклики, пов'язані з російською агресією проти України та об'єднання зусиль для відбудови та розвитку.

Програма СИЛА ЖІНОК організована громадською організацією «Інститут партнерства та сталого розвитку» в рамках проєкту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та партнерів програми: Urgent Action Fund for Women's Human Rights, Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE Ukraine) за інформаційної підтримки національного проєкту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.

Старт навчальної програми вже відбувся 07 грудня 2022 року в режимі онлайн. То ж сподіваємось на плідну співпрацю!

Разом до перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук