Камінь-Каширська міська рада налагоджує співпрацю з благодійним фондом «Рокада»

Дата: 09.12.2022 15:20

У Камінь-Каширській міській раді 08 грудня 2022 року відбулася робоча зустріч з командою благодійного фонду «Рокада».

Обговорено можливість благодійної допомоги для переселенців у вигляді речей першої потреби, проведення тренінгів для працівників ЦНАПу, відділу соціального захисту, праці та охорони здоров’я Камінь-Каширської міської ради  та спільних заходів для ВПО та місцевого населення.

У заході брали участь перший заступник міського голови Анатолій Шевчик, начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук та керівник управління гуманітарної політики міської ради Сергій Лукашук.

З початком повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну у громаді посилився волонтерський рух. У трьох освітніх закладах Камінь-Каширської територіальної громади запрацювали волонтерські хаби за сприянням Камінь-Каширського міського голови Віктора Пася.

У Камінь-Каширській територіальній громаді знайшли прихисток близько 2000 внутрішньо переміщені особи, які переїхали з територій, де відбуваються бойові дії. Здебільшого ВПО проживають в індивідуальних житлових будинках.

Громада підтримує воїнів по всій лінії фронту, збирала гуманітарну допомогу для Харкова, Миколаєва, Корсунь-Шевченківського.

Благодійний фонд «Рокада» надає соціальну, психологічну, благодійну та юридичну допомогу для тих, хто вимушено залишив дім.

Проєкт реалізовується за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні.

Отож сподіваємось на успішну співпрацю!

Разом до Перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук