Камінь-Каширська міська рада відібрана до проєкту «Офіс впровадження цифрових рішень “Digital Volyn»

Дата: 14.12.2022 09:22

Камінь-Каширська міська рада відібрана у конкурсному відборі до проєкту «Офіс впровадження цифрових рішень  «Digital Volyn» для розробки Програм інформатизації та електронних каталогів інвестиційної привабливості громад Волині.

На наступному тижні розпочинається цикл тренінгів  з розробки програми інформатизації та підготовки інвестиційних пропозицій.

Проєкт «Офіс впровадження цифрових рішень  “Digital Volyn» реалізується за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Волинської обласної військової адміністрації, програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Участь у проєкті дасть можливість запровадити цифрові рішення та інновації для покращення взаємодії Камінь-Каширської міської ради та громадян, підвищить рівень знань та навичок працівників міської ради у плануванні та реалізації політики цифрової трансформації, а також забезпечить налагодження діалогу між міською радою, інститутами громадянського суспільства, представниками бізнесу, науковцями, експертами, ЗМІ, міжнародними донорами та іншими стейкхолдерами у реалізації  стратегії цифрової трансформації Камінь-Каширської територіальної громади.

Цифрова трансформація Камінь-Каширської міської ради передбачена в Стратегії розвитку Камінь-Каширської територіальної громади на 2022-2032 роки.

Разом до Перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук