ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!

Дата: 11.01.2023 11:46

Відповідно до п.25 Правил обліку громадян, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР та Укрпрофрадою від 11.12.1984 № 470 проводиться щорічна,у період з 01 жовтня по 31 грудня ,перереєстрація громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку.

У зв’язку з цим, просимо повідомляти інформацію про суттєві зміни у складі сім'ї, у разі придбанні, відчуженні майна та інших обставин, які можуть вплинути на подальше перебування на квартирному обліку.

ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРАВА НА ОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЖИТЛА ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

- копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, громадянина, який перебуває на обліку, та всіх членів його сім’ї (для осіб, які не досягли 14 років, - копії свідоцтв про народження), які проживають разом з ним;

- довідки про доходи громадянина, який перебуває на обліку, та членів його сім’ї за попередній рік, отримані ними в грошовій формі з будь-яких джерел як на території України, так і за її межами;

- відомості про вартість майна, що перебуває у власності громадянина, який перебуває на обліку, та членів його сім’ї на момент взяття на облік;

- довідку про відсутність або наявність автортанспорту;

- довідку про відсутність або наявність замельної дільнки .

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЧЕРГОВИКІВ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА СОЦІАЛЬНОМУ КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ДЛЯ ОСІБЗ ЧИСЛА ДІТЕЙ-СИРІТ, ТА ДІТЕЙ,ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ:

Відповідно до ст.16 Закону України "Про житловий фонд соціального призначення",  орган місцевого самоврядування проводить щорічний моніторинг доходів громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку, та членів їх сімей за попередній рік.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)